TurkCoder.TK
avcılar fırın ocak servisi | 0 532 773 32 60 | 0542 262 12 97
0 212 426 76 06 - 0 212 580 31 00

Sosyal Medyada Biz}

avcılar fırın ocak servisi

avcılar fırın ocak servisi

avcılar fırın ocak servisi

Alanında uzman olan firmamız, avcılar fırın ocak servisi her marka ocak montajını, onarım ve bakım hizmetlerini sunuyor. Hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir zaman ödün vermediğimizi belirtmek isteriz. Eşyalarınızın montajını bakım ve tamirini en hızlı ve güvenli şekilde yapan firmamızı gözünüze kapalı tercih edebilirsiniz.

Mutfakların en acil ihtiyaçlarından birisi olan ve sürekli olarak kullanımı aktif olan fırın ve ocaklar özellikle ev hanımlarının yemek yaparken en çok kullandığı  cihazlardan birisidir.

Uzun süre kullanılması ve belli bir zaman sonra artık miadını doldurması nedeniyle fırın ve ocaklarda sorun oluşabilir. Özellikle ocaklarda çıkan arızalar; paslanma gibi bir takım sorunlar ocakların iyi yanmamasına bu nedenle kullanırken de sıkıntı yaratmasına neden olabilir.

Ayrıca  fırınlarda ise elektronik aksamında ya da rezistansında, fırının çalışma sisteminde bir sorun oluşması sırasında bozulabilir.  Fırın ve ocaklarınızı arızalar oluşması sonrasında mutlaka bir teknik servis aracılığı ile tamir edilmesini sağlamalısınız.

Özellikle mutfakların vazgeçilmez eşyalarından olan fırın ve ocaklar bozulması halinde oldukça sıkıntı yaratır. Bu nedenle mutlaka basit bir arızası dahi olsa mutlaka ocağınızı tamir ettirmelisiniz.

Özellikle bir arada bulunan fırın ve ocaklar bazı durumlarda ankastre bazı durumlarda ise tek olarak fırın ya da ocak olarak ayrı olabilir. Bu gibi durumlarda teknik servis olarak arızaların giderilmesi için titizlikle ve özenle bir çalışma gerekir.

son çıkan akıllı fırınlarda elektronik sistem olmasından dolayı daha dikkatli ve özen isteyen bir çalışma önemli olmaktadır. Arçelik fırın, ocak cihazlarınız için gerekli olan sorunlar dahilinde sizlere garantili ve güvenli bir şekilde teknik hizmet sunmayı amaç edindik.

Uzman ekibimiz sayesinde evlerinizde gerekli tamir işlemlerini yerine getiriyor ve sizlere sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Bizlere fırın ocak gibi eşyalarınızda yaşadığınız herhangi bir arıza durumunda servis telefon numarasından ulaşılabilir; bilgi alabilir ve gerektiğinde hizmetimizden yararlanmak için talepte bulunabilirsiniz.

FIRIN OCAK TAMİRİ

Evinizde ve işyerinizde bulunan her türlü ankastre, fırın ve ocaklarınız için daha iyi hizmet vermek üzere servis anlayışımızla anında müdahale imkanı sunuyor ve çözümler üretiyoruz. Mutfak gereçleri özellikle iş yerlerinde de oldukça elzem  olan cihazlar arasında yer almaktadır.

Fırın ve ocaklar için yaşadığınız her türlü sorun için bizlere teknik servis numaralarımızdan ulaşabilirsiniz daima iyi, hızlı hizmet ve  güler yüzlü servis anlayışımızla hizmetinizdeyiz.

 

avcılar fırın ocak servisi

FIRIN OCAK ARIZALARI 

Fırınımın iç aydınlatma lambası yanmıyor.

Alt-Üst yemek yapmıyor.

Alt-üst farklı derecelerde pişirme yapıyor.

Ocak gözü alev almıyor.

Ocak gözü çok ya da azıyor.

Fırınım programda çalışıyor.

Ocağıma / fırınıma gaz gelmiyor.

Zaman ayarlı fırınımda zamanlama doğru şekilde.

Isıtma elemanlarında arıza var.

Sıcaklığını doğru şekilde yapıyor.

Gazlı fırınımda termostat sorunu var. Şeklinde sıralanabiliyor.

Ocaklarınızda arıza mı var ?, Gaz kaçağı mı var? Doğalgaza mı dönüştürmek nasıl? Bakım mı yaptırmak istiyor?… Doğru adrestesiniz… Hemen bizi bekliyoruz … Sorunlarınız çözüm olalım…

* Kombi, şofben, ocak, fırın ve doğalgaz sobasıyla yapılır.

* Doğalgaz kombi montajının onarımı ve yenilenmesi yapılır.

* Ocak, şofben ve fırın dönüşümleri yapılır

* Gaz alarm cihazı montajı yapılır

 

13 Aralık 2019
453 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir