TurkCoder.TK
avcılar arçelik klima servisi | 0 212 426 76 06 - 0 212 580 31 00
0 212 426 76 06 - 0 212 580 31 00

Sosyal Medyada Biz}

avcılar arçelik klima servisi

avcılar arçelik klima servisi

avcılar arçelik klima servisi

avcılar arçelik klima servisi Murat Teknik Servis olarak avcılar genelinde olmak üzere tüm bölgelere klima servisi hizmeti sunuyoruz. Amacımız %100 müşteri memnuniyeti odaklı, kalıcı ve güler yüzlü hizmet politikası ile 7 gün 24 saat çözümleyici ve garantili klima servisi sunmaktır.

avcılar arçelik klima servisi olarak verdiğimiz bazı hizmetlerimiz; klima satışı, klima servisi, klima bakımı, klima demontaj ve montajı, klima tamir ve onarımı, klima yedek parça temini, tüm markalara ait klima kumandası temini, klima elektronik kart ve power modül kart tamiri gibi klima problemlerinize ivedi çözümler sunuyoruz.

avcılar arçelik klima servisi murat teknik de yedek parça ve işçiliğe gereğinden fazla ücret ödemezsiniz. Klima servisi taleplerinizi ve satın almak istediğiniz klimanın siparişini verdiğinizde aynı gün içerisinde hizmet alabilirsiniz.

avcılar arçelik klima servisi

avcılar arçelik klima Bakımı

  Klimaların mevsim başı ve sonunda bakımının mutlaka yaptırılması gerekmektedir .avcılar arçelik klima servisi Bu şekilde hem cihazınızın ömrü kısalmaz hem de pahalı arızaların önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca bakımı geciken klimaların insan sağlığı için de iyi sonuçlara yol açmadığını bilmelidir.Bakımı yapılmamış bir klimada aşağıdaki temel sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz ; * Klimanızın performansı düşer * Klimanızın enerji sarfiyatı artar * Klimanızda hoş olmayan kokular oluşur * Klimanızın kompresörü düzensiz çalışacağından ömrü azalır * Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından toz ve partiküller ortamda kalır * Klimanızın drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur * Klimanızın elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler daha büyük arızalara neden olur…

avcılar arçelik klima temizleme

Hayatımızı kolaylaştırmak ve konfor amaçlı kullandığımız klimaların periyodik ve gerçek bakımları yapılmazsa çok ciddi tehlikelere yol açabilir.

Bunun içinde yılda iki kez klimanızın kimyasallı bakım yapılması gerekir.Klima bakımında iç ünite evaporatörü ve diş ünite kondenseri kimyasalla yıkanmalıdır.Klimanın gaz kontrolü yapılmalı, elektrik ve haberleşme hattı kontrol edilmelidir.

Servisimiz tarafından bakım işlemi bittikten sonra aradaki farkı gözle göreceksiniz ve klimanızın ilk günki halini almış olduğunu anlayacaksınız.

avcılar arçelik klima Gazı Dolumu

  Klimaları gaz ile çalışır ve klima kompresör cihazı içinde bulunan
gaz tankına gaz bittikten sonra ilave gaz dolumu yapılmazsa artık klimamız soğutmayacaktır…Klimanızın artık az soğutmaya veya hiç soğutmamaya başlamasının en büyük sebebi gazının tükenmesi veya azalmasıdır.Firmamız klimalarınızın gaz dolum hizmetini evinizde, işyerinizde vs. klimanızın bulunduğu yerde 24 saat karşılamaktadır.

avcılar arçelik Klima Montaj Servisi

Klima montajı için ekiplerimiz bu alanda oldukça deneyim sahibidir. avcılar klima montaj servisimiz en az kablo dolaşacak şekilde ve mekanda en az hasar bırakma konusunda en iyi işlemi yapabilmektedir. Bu alan konusunda özellikle ekiplerimiz en iyi şekilde eğitim almıştır. Ekiplerimiz sizlere farklı fikirler sunarak en uygun yerin saplanmasında yardımcı olmaya devam etmektedir. Klima montajı hizmeti sonrasında cihazın çalıştırılması en iyi şekilde yapılmakta ve sizlere sorunsuz olarak verilmektedir. Markası ne olursa olsun firmamız her türlü marka için hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız her markanın en başarılı şekilde montajını gerçekleştirmektedir. Bunların yanı sıra klimalarınızın yıllık bakımlarını da kolaylıkla tamamlıyoruz. Bunun yanında olası arızalar içinde en başarılı çalışmalarımız ile hizmet uygulamasına devam ediyoruz. Güler yüzlü Personelimiz Sizleri Bekliyor

İster klima montajı, ister bakım veya tamirat için aramanız durumunda zvcılar klima montaj servisi en kaliteli hizmeti vermeye devam edecektir. Firmamız güler yüzlü ve güven dolu personellerimiz ile hizmet vermektedir. Klima konusunda en kısa zaman diliminde istediğiniz hizmet sonuçlandırarak zaman kaybına uğramayacaksınız. Hizmetlerimiz ile sizlere her zaman kaliteli uygulamayı ulaştırmaya çalışıyoruz. Uygun yere, doğru şekillerde uygulanmayan klima montajları bazı durumlarda ciddi sonuçlar doğurabilmektedir. bu yüzden klima montaj işlemleri alanında uzman yetkililer tarafından yaptırılması gerekmektedir. Klima montaj uygulaması işlem yapılacak alanı önceden keşfetmektedir. Yapım sırasında meydana çıkabilecek problemler için kolaylıkla tedbir alınabilmektedir. Klimalar Eksiksiz olarak Monte Ediliyor

Teknik servisimiz kullanıcın sağlığı ve konforu açısından klimanın mekan içerisinde nereye yapılacağı üzerinde de kolaylıkla karar verebilmektedir. avcılar arçelik klima montaj servisi klimanın doğru ve eksiksiz olarak yapılmasını sağlamaktadır. Doğru ve eksiksiz monte edilen klima modelleri sizlere uzun ömürlü kullanımın kapısını aralamaktadır. Alanında uzman ekipler tarafından yapılarak hem cihazınızı hem de yaşam alanınızı çok daha sağlıklı hale getirebilirsiniz. Tüm avcılar genelinde sürekli kaliteli ve güler yüzlü teknisyenlerimiz ile hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bizlere daha kolay ulaşmanız adına her daim kesintisiz çalışan personelimiz ile sizleri çağrı merkezinde beliyoruz.

avcılar arçelik klima servisine Nasıl Ulaşabilirsiniz ?

avcılar arçelik klima servisi vizyonları ve misyonlarında siz değerli müşterilerine ulaşmayı hedeflemekte ve sunduğu hizmetler dolayısı ile her daim adından söz ettirmektedir.Genel merkezi avcılar olan ve özel servis statüsünde çalışan firmamız siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için Profosyonel ve son teknoloji hizmetlerini barındıran avcılar arçelik klima servisi Çağrı Merkezini kurmuş , ve burada müşterilerine sağladığı çözümlerle her türlü markada her türlü cihazın sorunu hakkında bilgilendirme yapmıştır.”0 212 426 76 06 – 0 212 580 31 00” nolu numaradan dilediğiniz anda çağrı merkezimize ulaşabilir cihazınız hakkında bilgi edinebilirsiniz.Dilerseniz bilgi@avcılararcelikservisi.com’dan bizimle online olarak iletişime geçebilir teknik destek sağlayabilirsiniz.

13 Aralık 2019
363 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir