TurkCoder.TK
avcılar arcelik elektrik süpürgesi servisi | 0 532 773 32 60
0 212 426 76 06 - 0 212 580 31 00

Sosyal Medyada Biz}

avcılar arcelik elektrik süpürgesi servisi

avcılar arcelik elektrik süpürgesi servisi

avcılar arcelik elektrik süpürgesi servisi

avcılar arcelik elektrik süpürgesi servisi arçelik ürünlerinizi, en kısa sürede teslim edilerek uzun bir mağduriyet süreci yaşamanızın önüne geçiyoruz. Değişimini gerçekleştirdiğimiz tüm parçalara 1 yıl süresince güvence veren firmamız, bu süre içerisinde parça yeniden arızalanırsa ücretsiz olarak değişimini sağlamaktadır.
servis hizmetimize ulaşabilmek için 532 773 32 60 numaralı telefondan bizi arayabilir, ürünleriniz hakkında her türlü bilgiyi sormanın yanı sıra arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Adresinize gelen ekiplerimiz ürününüzün arızasını tespit ettikten sonra tasdik vermenizle birlikte hızlı ve titiz bir şekilde tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Uygun fiyat avantajlarıyla sunulan servis hizmetimizden çok memnun kalacaksınız.

avcılar arcelik elektrik süpürgesi tamircisi

Elektronik aletlerin onarımı konusunda yılların tecrübesi ile teknolojiyi bir araya getiren avcılar arcelik elektrik süpürgesi servisi, yenilikçi, modern ve yaşamın ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen bir yapı ile faaliyetini sürdürmektedir. Tüketicilerimize verdiğimiz değeri kaliteli hizmetlerimiz ile gösteriyoruz. Orijinal yedek parça teminimiz, orijinal toz torbalarımız veya haznelerimiz ile elektrikli süpürgelerinizin onarımını yapıyoruz. Aynı zamanda başka bir arıza ile bizlere gelmiş dahi olsanız filtre temizliğiniz de personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Tüm markaların her modelinde usta personellerimiz görev yapmaktadır. Ustalarımız sizlerin elektrik süpürgesi arızalarında makinelerinizi inceler ve sizlere maliyet bilgisi sunar. Bu durumda sizlerden onay almadan süpürge tamiri yapılmaz. Sizlerin onayı durumunda ise en kısa sürede süpürgeniz tamir edilerek çalışır durumda sizlere teslim edilir.

Büyük veya küçük tüm elektronik aletleriniz arızalandığında sizlerin yanında olan bir firmayız. Kuruluşumuzdan bu güne hedefimiz kaliteli hizmettir. Bu amaçla tüm teknolojik gelişmeleri işimize kadar her gün daha iyisini sizlere sunmaya çalışıyoruz. Alanında aldıkları eğitimleri ile personellerimiz, yılların tecrübesi ile çalışan ustalarımız ile hizmetinizdeyiz. Birçok elektrik süpürge markasın özel servisi olan firmamız; süpürgelerinizin en hızlı ve en düzgün şekilde onarımı yapar. Garanti kapsamı konusunda da aynı özenle çalışmaktayız. Amacımız siz müşterilerimizin evlerinde kullandıkları elektronik cihazların kısa sürede çalışabilir hale getirmektir.

Teknik servisi olduğumuz markaların yıl içerisindeki tüm eğitim, seminer ve tanıtımlarında katılarak sizler için almış olduğunuz elektrikli süpürgelerin içyapısını öreniyoruz. Böylelikle gelen hiçbir arızayı çözümlememe durumumuz söz konusu olmuyor. Her koşulda siz müşterilerimizin sorunlarını hızlı ve pratik bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Elektrik Süpürgesi Arıza Bulma ve Sorun Tespiti Nasıl Yapılır

Hangi markayı kullanırsanız kullanın hemen hemen tüm elektrik süpürgesi arızaları benzerdir bu açıdan cihazlarınızın arızalarını tespit edilmesi için standart yöntemler kullanabiliriz. Süpürgenizdeki çekmeme sorunu yada motor sesi gürültü yapması gibi sorunlar genel olarak motorun  arıza yapmasından kaynaklanmaktadır.

Yeni model elektrikli süpürgelerde ise kol tutma yada cihazın üzerindeki elektronik kart bulunmaktadır bu elektronik kartların arızalarında genelde tamiri yapılmaktadır. Genel olarak elektrikli süpürgenizde aşağıdaki arızalar ile karşılaşabilirsiniz.

avcılar arcelik elektrik süpürgesi servisi

Elektrik motorundan gürültü gelmesi

Elektrik motorundan duman veya koku gelmesi 

Elektrik süpürgesinin çekiş gücünün düşmesi

Açma veya kapama düğmesinin çalışmaması

Makara takımının çalışmaması veya kablonun çekilmemesi

Motordan Gürültü Gelme Sorunu

Elektrik süpürgenizde eğer çalışma esnasında gürültü yapıyorsa büyük bir ihtimalle motordan kaynaklanmaktadır. Motorunuzda eğer arıza varsa dönerken çok uğultulu bir şekilde çalışmaktadır. Motorların tamiri bazı durumlarda mümkün olmamaktadır bu açıdan direkt değiştirilmesi daha mantıklıdır. Eğer elektrik konusunda bilgi sahibi değilseniz cihazın motorunun değişimini uzman bir kişi yada servis tarafından yapılması daha uygundur.

Motordan Duman Çıkması yada Koku Gelmesi

Elektrik süpürgenizden koku yada duman gelmesi motorun fazla ısınmasından yada motor kömürünün bitmesinden kaynaklanabilir ayrıca toz haznenizdeki birikmiş tozlardan yada çekim yapılan koku üreten birşeyler çektirirseniz buda koku yapıyor olabilir burda kokunun nasıl bir koku olduğu önemlidir. Yanık kokusumu yoksa çürümüş bir koku olduğu önemlidir. Eğer yanık kokusuysa cihazın motoru yanmış olabilir yada cihazın elektrik kablo takımında şase yapıyor olabilir cihazı bu şekilde kullanmamanız önerilmektedir.

Elektrik Süpürgesinin Çekiş Gücünün Düşmesi

Elektrikli süpürgenizin çekiş gücü düştüğünde bunun bir kaç sebebi olabilir öncelikle çekiş gücünün düşmesi motorunun arızalı olmasından kaynaklanabilir fakat diğer bir sebepte kullanmış olduğunuz süpürge borusunun yada çekim yapılan torba kısmında çekimi engelleyecek herhangi bir tıkanma olabilir bu açıdan kontrol etmenizde fayda bulunmaktadır.

Elektrik süpürgeleri ile alakalı sorunlarınızda bizlerden yardım almak için İletişim bölümündeki servis numaralarımızdan faydalanabilirsiniz.

13 Aralık 2019
278 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir